Nasz zespół

Relacja z VI edycji Forum of Biomass & Waste

Relacja z VI edycji Forum of Biomass & Waste

Kancelaria DZP była Partnerem Prawnym VI edycji Forum of Biomass & Waste, która odbyła się w dniach 9-10 marca w Krakowie. Daniel Chojnacki, Counsel w Praktyce Infrastruktury i Energetyki, moderował debatę pt. „Otoczenie regulacyjne dla sektorów związanych z energetyczną biomasą oraz energią z odpadów lub paliw alternatywnych”.

Blue, green, yellow and red bins on stand near footpath.

Zaproszenie na śniadanie „WPGO i ich aktualizacje – nie daj się pominąć, zadbaj o swój interes”

18 października zapraszamy Państwa na kolejne śniadanie biznesowe pt. „WPGO i ich aktualizacje – nie daj się pominąć, zadbaj o swój interes”. Spotykamy się o 9:30 w warszawskim biurze naszej kancelarii. O aktualizacjach WPGO opowiedzą Państwu eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki – Daniel Chojnacki, Agnieszka Łoniewska i Maciej Białek.

Zaproszenie na śniadanie biznesowe „Pułapki w miejscowych przepisach środowiskowych”

26 listopada zapraszamy Państwa na śniadanie biznesowe, którego tematem będą „Pułapki w miejscowych przepisach środowiskowych„. Spotykamy się o 9.30 w warszawskim biurze naszej kancelarii. O przepisach środowiskowych opowiedzą Państwu eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki – Daniel Chojnacki, Agnieszka Łoniewska i Maciej Białek (także autorzy naszego bloga :-))