Michał Czarnuch i Tomasz Kaczyński dołączają do grona partnerów DZP

Miło mi poinformować, że 1 lipca do grona Partnerów kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, dołączyli Michał Czarnuch i Tomasz Kaczyński, od lat związani z Praktyką Life Sciences.

Michał dołączył do naszego zespołu w 2007 r. Doradza w zakresie prawa farmaceutycznego i medycznego, ze szczególnym naciskiem na zagadnienia związane z refundacją oraz finansowaniem świadczeń zdrowotnych. Doradza także w zakresie finansowania i prowadzenia podmiotów leczniczych, włączając w to zagadnienia związane z tworzeniem i restrukturyzacją podmiotów leczniczych, telemedycyną oraz ubezpieczeniami zdrowotnymi.

Tomasz dołączył do nas w 2006 r. Specjalizuje się w zakresie prawa farmaceutycznego – od rejestracji produktów, przez kwestie refundacyjne, zagadnienia wytwarzania i dystrybucji, po prawo reklamy i regulacje badań klinicznych. W swojej pracy, w szczególności koncentruje się na tworzeniu struktur dystrybucyjnych na rynku farmaceutycznym. Doradza także podmiotom działającym na rynku spożywczym we wszelkich kwestiach prawnych związanych z bieżącym funkcjonowaniem.

prof. Marcin Matczak

prof. Marcin Matczak
Radca Prawny, Partner

marcin.matczak@dzp.pl

Jeden komentarz

  1. Panowie! Szczere gratulacje!

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *