Już 24 listopada zapraszamy wszystkich przedstawicieli branży farmaceutycznej i medycznej związanych z wytwarzaniem i obrotem wyrobami medycznymi na konferencję przygotowaną przez kancelarię DZP. Tym razem tematem naszego spotkania będą „Nowe wyzwania na rynku wyrobów medycznych w świetle nowelizacji obowiązujących przepisów oraz praktyki właściwych organów”.

baner_750x100_3327702@5

Wśród prelegentów – poza ekspertami z Praktyki Life Sciences – wystąpią m.in. pracownicy organów administracji publicznej – Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Europejskiej Agencji Leków. Partnerem konferencji została Ogólnopolska Izba Gospodarcza Wyrobów Medycznych POLMED.

Na bieżąco będziemy uaktualniać naszą stronę internetową, dodając informacje o prelegentach i tematach. Zachęcamy do śledzenia https://www.dzp.pl/konferencje/1922-konferencja-nowe-wyzwania-na-rynku-wyrobow-medycznych.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 19 listopada na adres magdalena.bartos@dzp.pl. Udział w konferencji jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie.

prof. Marcin Matczak

prof. Marcin Matczak
Radca Prawny, Partner

marcin.matczak@dzp.pl

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *