Wydarzenia

Konferencja „Compliance Day 2018”

Konferencja „Compliance Day 2018”

Przed nami kolejna edycja konferencji „Compliance Day”, która odbędzie się w dniach 6-7 lutego w Warszawie. Podczas konferencji będę miała przyjemność moderować panel „Nowe wymogi antykorupcyjne w planowanych ustawach”, w którym wezmą udział: Emilia Bielecka-Dziubak, Chiesi Polska, Michał Rypiński Micheline Polska S.A., Marcin Bryniarski, Oknoplast i Mariusz Witalis, EY.

Compliance na Forum Ekonomicznym 2017 w Krynicy

Compliance na Forum Ekonomicznym 2017 w Krynicy

6 września, Anna Partyka-Opiela, Lider naszego Zespołu Compliance, tak jak w poprzednich latach, wzięła udział w Forum Ekonomicznym w Krynicy, kontynuując tradycję partnerstwa kancelarii DZP w organizacji Forum. Nasza ekspertka współtworzyła z Global Compact Network Poland, T-Mobile Polska oraz AHK Polska panel dotyczący etyki w biznesie.

DZP Compliance na Forum Ekonomicznym w Krynicy

DZP Compliance na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Zapraszam na Forum Ekonomiczne do Krynicy! W tym roku, wspólnie z Global Compact Network Poland oraz T-Mobile Polska, przygotowujemy dyskusję dotyczącą etyki w biznesie. Udział w panelu zapowiedzieli przedstawiciele biznesu (m.in. Skanska, BASF, Energa Operator), Ministerstwa Rozwoju oraz Giełdy Papierów Wartościowych.