Digital Data Tech 10594

28 września odbędzie się VIII Polsko-Niemieckie Forum Compliance pod hasłem „Compliance w aktualnej praktyce”, podczas którego Anna Hlebicka-Józefowicz będzie moderatorem panelu „Idziemy za dobrym przykładem – czego możemy nauczyć się od branży regulowanej w kontekście postulowanej w Polsce ustawowej ochrony sygnalistów”.

Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych wydarzeń dotyczących zagadnień prawnych i gospodarczych w relacjach polsko-niemieckich. Każda edycja Forum poświęcona jest innym, najbardziej aktualnym zagadnieniom na styku prawa i gospodarki, gromadząc co roku ok. 200 uczestników z obydwu krajów. Ze względu na poruszaną tematykę, która od początku ogniskowała się wokół zagadnień compliance, można nazwać to wydarzenie polsko-niemieckim forum compliance.

Ideą przewodnią Forum, która przyświecała mu od samego początku, było stworzenie wspólnej płaszczyzny interdyscyplinarnych rozmów dla przedstawicieli polskiego i niemieckiego świata nauki, gospodarki oraz organizacji państwowych. Forum tworzy synergię wszystkich tych frontów, umożliwiając wspólne dyskusje, wymianę zdań i opinii.

Więcej informacji nt. wydarzenia można znaleźć tutaj.

dr Anna Partyka-Opiela

dr Anna Partyka-Opiela
Radca Prawny, Senior Associate

anna.partyka-opiela@dzp.pl

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *